Atlantis Oslo

Vi som jobber i administrasjonen på Atlantis Medisinske Høgskole vil gjerne bidra til at studentene opplever gode hverdager på skolen! Har du spørsmål til oss ta kontakt studieveilederne eller opptak.

Atlantis Oslo

Gitte Højlo Christensen

  • Studieveileder
  • Telefon: (+47) 230 07 356
  • E-post: gitte@amh.no

260x183-Gitte2 studieveiledning.gif

Line Melå

  • Studieveileder
  • Telefon: (+47) 230 07 357
  • E-post: line@amh.no

260x183 Line 23.jpg

Simen Zernichow

  • Eksamenskoordinator
  • Telefon: (+47) 230 07 363
  • E-post: simenze@amh.no

Vikar

260x183 somen admin.jpg

Hilde Aaslie Hansen

  • Studiekonsulent/opptak
  • Telefon: (+47) 230 07 358
  • E-post: hilde@amh.no

260x183-Hilde-Hansen-Administrasjonen-foto-Kyrre-Lien-2012.jpg

Tonje Lehne Refsdal

  • Bibliotekar
  • Telefon: (+47) 230 07 354
  • E-post: tonje@amh.no

260x183-Tonje-Atlantis-foto-Kyrre-Lien-2012.gif

Heidi Raae Vinge

  • Eksamenskoordinator
  • Telefon: (+47) 230 07 363
  • E-post: heidi@amh.no

I permisjon

260x183-Heidi-Atlantis-foto-Kyrre-Lien-2012.gif

Lin Yang

260x183 ansatt regnskap atlantislin .jpg

Cathrine Anderssen

Cathrine-Anderssen-administrativ-leder-atlantis-Medisinske-Høgskole,-foto-Kyrre-Lien-2012.jpg

Mari Grønvold

  • Markedskoordinator
  • Telefon: (+47) 230 07 364
  • E-post: mari@amh.no

260x183-Mari-Atlantis-foto-Kyrre-Lien-2012.gif

Man Hoang Nguyen

  • It-ansvarlig
  • Telefon: (+47) 230 07 366
  • E-post: man@amh.no

Man-h-Nguyen,-It-ansvarlig-ved-Atlantis-Medisinske-høgskole,-foto-Kyrre-Lien-2011.jpg