Atlantis Oslo

Vi som jobber i administrasjonen på Atlantis Medisinske Høgskole vil gjerne bidra til at studentene opplever gode hverdager på skolen, og er tilgjengelig for studentene hver dag i skolens åpningstider.

Hilde Aaslie Hansen

  • Studiekonsulent/opptak
  • Telefon: (+47) 230 07 355
  • E-post: hilde@amh.no

260x183-Hilde-Hansen-Administrasjonen-foto-Kyrre-Lien-2012.jpg

Gitte Højlo Christensen

  • Studieveileder
  • Telefon: (+47) 230 07 350
  • E-post: gitte@amh.no

260x183-Gitte2 studieveiledning.gif

Line Melå

  • Studieveileder
  • Telefon: (+47) 230 07 357
  • E-post: line@amh.no

260x183 Line 23.jpg

Linn Christensen

  • Prorektor/leder studieavdeling
  • Telefon: (+47) 230 07 391
  • E-post: linn@amh.no

260x183-Linn-Atlantis-foto-Kyrre-Lien-2012.gif

Tonje Lehne Refsdal

  • Bibliotekar
  • Telefon: (+47) 230 07 354
  • E-post: tonje@amh.no

260x183-Tonje-Atlantis-foto-Kyrre-Lien-2012.gif

Heidi Raae Vinge

I permisjon

260x183-Heidi-Atlantis-foto-Kyrre-Lien-2012.gif

Cathrine Anderssen

  • Administrativ leder/Regnskap
  • Telefon: (+47) 230 07 361
  • E-post: cathrine@amh.no

Cathrine-Anderssen-administrativ-leder-atlantis-Medisinske-Høgskole,-foto-Kyrre-Lien-2012.jpg

Mari Grønvold

  • Markedskoordinator
  • Telefon: (+47) 230 07 364
  • E-post: mari@amh.no

260x183-Mari-Atlantis-foto-Kyrre-Lien-2012.gif

Man Hoang Nguyen

  • IT-ansvarlig
  • Telefon: (+47) 230 07 350
  • E-post: man@amh.no

Man-h-Nguyen,-It-ansvarlig-ved-Atlantis-Medisinske-høgskole,-foto-Kyrre-Lien-2011.jpg

May Alise Grønvik

  • Administrasjonsmedarbeider
  • Telefon: (+47) 230 07 350
  • E-post: may@amh.no

260x183May.jpg